Fermer
art_track
11
Новини
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
8
Відео
chevron_right
5
Фото
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
15
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Увійти в систему
Register
Order of play / Results
Order of play
середа 8 травня
Results
середа 8 травня
вівторок 7 травня
понеділок 6 травня
неділя 5 травня
Tournaments
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Відкритий чемпіонат Австралії 2024
Sinner / Sabalenka
Відкритий чемпіонат Франції 2024
From 26 травня to 9 червня
Wimbledon 2024
From 1 to 14 липня
Відкритий чемпіонат США 2024
From 26 серпня to 8 вересня
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Відео
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Найяскравіші моменти фіналу Іги Свєтек проти Сабаленки на мадридському глиняному корті
Церемонія прощання Надаля після його останнього матчу на мадридському ґрунті
Найяскравіші моменти матчу Оже-Аліассіме проти Лехецької у півфіналі на мадридському ґрунтовому корті
Рубльов проти Оже-Аліассіме, драматичне завершення їхнього матчу 2-го туру в Роттердамі
Медведєва вийшла з гри проти Лехецької у чвертьфіналі Мадридського турніру. Основні моменти матчу.
Last video
08:06
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Популярність
Rafael Nadal
48,138 Fans
Novak Djokovic
43,814 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,132 Fans
Carlos Alcaraz
22,221 Fans
Full ranking
Популярність
Simona Halep
11,308 Fans
Iga Swiatek
10,225 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Angelique Kerber
8,355 Fans
Full ranking
5
00
Kachmazov A
0
00
Hong S
2
40
Inglis M
3
30
Ma Y
4
3
Wei S
6
6
Wang Q
3
6
00
Kawaguchi N
2
1
15
Lee Y
2
3
30
Okamura K
2
6
30
Zheng W
3
6
00
Yuan C
2
3
00
Li Z
6
A
Yamaguchi M
3
40
Miyahara C
Today
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
2019
2024
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Pune 2019
ATP CH 50 - From 11 to 17 листопада
09:03:14
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Інформація
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Інформація
Official name
KPIT-MSLTA ATP Challenger
Місто
Pune, Індія
Місце
Shiv Chattrapathi Tennis Complex
Категорія
ATP CH 50
Поверхня
Жорсткий (На відкритому повітрі)
Дата
From 11 to 17 листопада 2019 (7 дні)
Qualifications
понеділок 11 листопада
Призові гроші
54,160 $
Website
Список призів
2024
Vacherot V
d.
Walton A
36 76
5
76
5
2023
Purcell M
d.
Nardi L
62 63
2019
Duckworth J
d.
Clarke J
46 64 64
2018
Ymer E
d.
Gunneswaran P
62 75
2017
Bhambri Y
d.
Ramanathan R
46 63 64
2016
Doumbia S
d.
Gunneswaran P
46 64 63
2015
Bhambri Y
d.
Donskoy E
62 76
4
2014
Sugita Y
d.
Menendez-Maceiras A
67
1
64 64
Призові гроші
Фінал
48 Points
7,200 $
1/2 фіналу
29 Points
4,240 $
1/4 фіналу
15 Points
2,510 $
3-й тур
7 Points
1,460 $
2-й тур
3 Points
860 $
1-й тур
0 Points
520 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Gunneswaran P
3-й тур
2
Duckworth J
3
Nagal S
1/4 фіналу
4
Diez S
1/4 фіналу
5
Clarke J
Фінал
6
Ramanathan R
1/2 фіналу
7
Ortega-Olmedo R
1/2 фіналу
8
Sasikumar M
1/4 фіналу
584
missing translations
Please help us to translate TennisTemple